Tlakové elektrické průtokové ohřívače vody

Tlakové elektrické průtokové ohřívače vody nabízíme v širokém rozpětí od cenově nejdostupnějších modelů až po dvoufázové ohřívače s možností napojení dokonce několika odběrných míst zároveň. Průtokové ohřívače vody jsou velmi praktickým a zejména pak okamžitým zdrojem teplé vody. I ve velmi jednoduchém provedení dokáží s minimální spotřebou elektrické energie zajistit dostatek teplé vody. Další úsporou je omezení ohřevu pouze po dobu spuštění vodního proudu. Nemusíte odtáčet vodu, která chladne v potrubí ani neustále dohřívat zásobníky. Ušetříte tak nejen za energii, ale i na spotřebě samotné vody.

Tlakové ohřívače nevyžadují složitou instalaci, je možné je zapojit na běžnou tlakovou stojánkovou baterii. Výhřevná spirála je zabezpečena proti přehřátí nebo poškození zavzdušněním. Kryt ohřívače obsahuje keramické pouzdro, které prodlužuje životnost.

Rádi vám doporučíme ideální typ s ohledem na požadovaný výkon ohřevu, frekvenci používání i celkového odběru vody. Společně se zařízením jsme schopni vám dodat i potřebné instalační doplňky.

Tlakové elektrické průtokové ohřívače vody budou pro vás efektivním a jednoduchým řešením. Jsme si jisti, že s našimi výrobky i nabízenou cenou budete dlouhodobě spokojeni.

 
2685
3599126853599
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.